הכירו את רעות 

מאבחנת ומטפלת בשיטת ורדי 

נכנסים עם חיוך, יוצאים עם חיוך​


אנשים רבים אוהבים ומתפעלים מילדים, אבל עבורי, ילדים הם מהות החיים. לראות ילד שמצליח להתגבר על קושי, או לקות כלשהי, זה התפקיד בעל משמעות שחיפשתי כל חיי – מקור להשראה, לאופטימיות ולסיפוק יומיומי. בקסמם המופלא של הילדים נכבשתי כבר כנערה בתיכון, כאשר התנדבתי בגן ילדים. בהמשך, כבר הבנתי שמדובר בהתמכרות אישית, התמכרות טובה שמספקת אושר והנאה. בדרך לא מוסברת ילדים מוצאים את דרכם אלי, ואני מוצאת את דרכי אליהם.


שינוי בחיים שלי שינוי בחיים של אחרים


כילדה היה לי קשה להקשיב למורה בבית הספר, כשהיא דיברה, המחשבות שלי התעופפו ממנה והלאה. ציוץ הציפורים מהחלון משך את תשומת לבי, כך גם הרעש של האיש שחצה את המסדרון וחידוד העיפרון של חברתי לשולחן הכיתה. בזמני לא נהגו לשלוח לאבחון להפרעות קשב- הנושא לא היה במודעות של אנשי החינוך. וכך העברתי את ימי בית הספר, עם קושי גדול ותהיות מדוע אני שונה? מדוע לי זה לא מצליח?
לאחר הצבא כשהגעתי ללימודים גיליתי שהקושי אינו טמון בראשי אלא, בגופי. הפכתי לסטודנטית חרוצה שמצליחה להקשיב, לסכם, להשיב לשאלות המרצה ולצאת מיום הלימודים עם חיוך ורוגע. תחילה, למדתי במכללת אלבאום, שם נחשפתי לעוצמת הגוף, להשפעה המדהימה של התנועה על היכולות הקוגניטיביות. בהמשך, הגעתי ל"מרכז ורדי", ושם זכיתי להכיר את העבודה עם הגוף ולגלות את מהירות השינוי דרך תנועה נכונה.
אני כאן, בשבילכם, כדי להרגיע, להקשיב ולסייע לכם להחזיר את ילדכם - להיות הכי טוב שהוא יכול ולהגיע הכי רחוק שאפשר.
מה ילד צריך כדי שהטיפול יצליח? חום, הכלה, רצון טוב, מקצועיות, יצירתיות, סביבה כיפית, נעימה מאתגרת ותומכת. כל זאת, יש כאן, בשפע.
אשמח להצטרף למסע שלכם

תמונת תדמית.jpg